Állás

A CENTER TOOL Kft ipari minőségű, megbízható forgácsoló,- és kéziszerszámokkal segíti a fémmegmunkálással és szereléssel foglalkozó nagyvállalatok, valamint a kis,- és közepes vállalkozások pontos és gyors minőségi munkáját. Vállalkozásunk több mint 20 éve az egyik legdinamikusabban fejlődő szerszámkereskedő cég a magyar piacon.

A kiváló szakmai felkészültségű, dinamikus értékesítői csapatunkba keresünk:
szerszámértékesítési gyakorlattal, és nagy üzleti kapcsolatrendszerrel rendelkező

Szerszámértékesítőket

megyei területi képviselőnek
Miskolcról, és az ország egész területéről.

NAGY KIHÍVÁS – NAGY LEHETŐSÉG !

Legfőbb célunk:

SZERSZÁMHASZNÁLATI KULTÚRA fejlesztésével az ipari termelés volumenének és termelékenységének növelése Magyarországon, melyet országos szerszámértékesítői hálózat létrehozásával valósítunk meg.
Feladatok:

  • Szerszámértékesítés forgalmának folyamatos növelése,
  • Cégünk új vevőkörének kialakítása,
  • Vevőink számának folyamatos növelése az adott területen,
  • Fémmegmunkálással és szereléssel foglalkozó nagyvállalatok,

valamint a kis,- és közepes vállalkozások minőségi szerszámigényeinek kielégítése,

  • Szerszámhasználati kultúra fejlesztése,
  • Szerszámvásárlási szaktanácsadás,
  • Árajánlatok kidolgozása, készítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Kapcsolatfelvétel az új partnerekkel a célpiacon.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható háttér,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Alap fizetés + teljesítménytől függő kiemelkedően magas jutalék,
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria),
  • Egészségpénztár,
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop,
  • Folyamatos értékesítői- és szakmai képzések,

Ha rendelkezel az alábbiakkal és azt gondolod, hogy:

  • jó értékesítő vagy?
  • rendelkezel megfelelő szerszám ismeretekkel?
  • képes vagy a siker érdekében kimagasló teljesítményt nyújtani?
  • nagy üzleti kapcsolatrendszerrel rendelkezel?
  • tudod önállóan szervezni a munkádat a saját területeden?
  • rendelkezel minimum 2 éves szakmai tapasztalattal?
  • ösztönöz a magasabb kereseti lehetőség?
  • képes vagy közvetlen munkatársakat irányítani?

AKKOR KÖZTÜNK A HELYED!

Ha keményen tudsz dolgozni, és az eredményes értékesítői munkáddal jelentősen hozzá tudsz járulni a kimagasló teljesítményt nyújtó csapatunk célkitűzéseinek megvalósításához, akkor:

NE KÉSLEKEDJ, JELENTKEZZ MOST!

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Fényképes pályázatodat 2018.05.30-ig várjuk az allas3@centertool.hu e-mail címre.